KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714198

nr 1371 4198

Sigurd Möller

(1895-1984), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 54x64 cm

Sigurd Möller, svensk bildkonstnär född 1895, död 1984.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 januari 2021
kl 19:49:12

11/1 01:38:57 1      100 kr
11/1 08:27:04 2      Vinnande bud

Sigurd Möller

Läs mer om Sigurd Möller